Čtvrtá adventní

18. prosince 2011 v 20:39 |  Deník
Snídaně+oběd: kuření směs s rýží.
Svačina: sušená syrovátka
Večeře: celozrnná houska s kiri a šunkou

Tekutiny: voda voda voda
Pohyb: bohužel nic

Zítra ovšem mám na programu dvouhodinovou procházku s kočárkem. Takže to bychom měli :) Už se hrozně těším,. Přeci jen chůze s kočárkem je o mnoho "zábavnějí" než chůze jen tak.

Ještě pořád mám problém uvázat se na 100%, ale pomalu se tam dostávám. Snažím se mít svůj cíl pořád před očima při všem co dělám a jím, ještě pořád mi to ale chvílema ujíždí. Ale... všechno chce čas a trpělivost. "Chce to klid a nohy v teple, paní Millerová." :)

P.S. To, že jsem ani slovem nezmínila pana prezidenta, není proto, že by mi jeho smrt byla jedno. Právě naopak. Docela mě to zasáhlo a nerada bych se tu rozepisovala a nimrala se v tom ještě víc než to jak tomu dělala media celý den. Ať je Vám země lehká, pane prezidente.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magda Magda | 18. prosince 2011 v 20:55 | Reagovat

Tak já začnu rýpat :)

Začnu otázkou: kolik té vody asi vypiješ?

Dál mě zarazilo, že máš zapsaná jen tři jídla, mně by to rozhodně nestačilo. Abys toho neměla málo - já se až divím, co všechno musím při poměrně nízkém příjmu 6000 kJ sníst. :)

2 losing-it losing-it | Web | 18. prosince 2011 v 21:36 | Reagovat

Vody asi kolem 2,5 litru. jak kdy. Někdy víc, někdy míň. Zrovna dneska tam toho je málo, protože jsem fakt snídala až oběd a odpoledne jsem byla přilepená k televizi a neměla na jídlo moc pomyšlení. Ale stačí mi to. Nepřijde mi to málo, abych pravdu řekla. V břiše mi nekručí. (což je znak že všechno v pořádku. vždycky když mám málo jídla se mi žaludek kroutí a křičí.)

kJ a kcal počítat neumím a ani nechci, protože bych se asi zbláznila. Takový to aby mi nějaký tabulky říkaly kolik kcal mám denně přijmout a vydat, a kolik vydat abych hubla? kdepak :))

3 Magda Magda | 18. prosince 2011 v 23:58 | Reagovat

Ta voda mě jen tak napadla, já myslím, že 2,5 l je úplně v pohodě, sama piju podobně. Přijde mi nesmysl vypít za den více než tři litry vody :)

Pokud žaludek nekřičí, je to fajn. Já měla takový problém, že jsem vyloženě hlad měla málokdy. Vím, že kdybych jedla méně, nebudu mít hlad, ale po nějaké době přijdou nálety na ledničku, tak nevím, jak to vyhovuje tobě, ale aby se ti to náhodou taky nestalo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama