Pohneme se z mrtvého bodu nebo nepohneme?

4. prosince 2011 v 20:31 |  Deník
Ano, nacházím se v mrtvém bodě. Jsem naprosto mimo. Zítra zkusím nový den 1. Dám echo, pokud se zadaří :)

Pravda je, že se cítím hrozně :( Připadám si jako ten nejvetší "lůzr", že nedokážu u ničeho vydržet. A už vůbec vydržet u něčeho jako je tohle. Posledních 14 dní řídí moje tělo mě, ne já svoje tělo a to mě fakt ale neskutečně štve. Má to být naopak. Neměla bych chodit lelkovat do lednice a házet do sebe perníčky a čokoládu, jakoby se nchumelilo.Nebude to lehký, Mikuláš, Vánoce, všude samé sladkosti a cukroví!! Jestli tohle přežiju "ve zdraví", můžu si gratulovat. Nechci říkat hop dokud nepřeskočím, ale nevidím to moc nadějně. Jsou to přeci jen Vánoce. A i když se budu snažit jakoby mi šlo o život, úspěch nebude stoprocentní.

Nikdo ale neříká, že nebude devadesátidevítiprocentní? ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fat-fighters fat-fighters | Web | 4. prosince 2011 v 20:50 | Reagovat

Jasně, že nikdo se nechce trápit dietama na Vánoce, proto do toho jdeme naplno teď a pak si to s rozumem užijem:-) To nevadí, že se ti nedařilo. Víš kolik jsem už "dnů 1" měla? Spoustu, Důležitý je zkoušet to znovu a nikdy to nevzdat, a ne smazat blog a vykašlat se na to, jak to někdo dělá.

2 fitness-girl fitness-girl | Web | 5. prosince 2011 v 6:31 | Reagovat

Jo je to těžké, já mám taky pocit že začínám pořád znova a znova, ale přece to musím dokázat! Jinak bych začinala znova donekonečna. Je fakt, že je teď trochu kritické období, ale proč se nesnažit na plno a vždy si ten jeden vánoční nebo mikulášský den hezky s mírou dopřát? Alespoň já se o to tak snažím. Od začátku prosince 23 dní naplno a pak si užiju spokojeně Vánoce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama