Únor 2012

Návrat ze záhrobí

9. února 2012 v 12:23 Deník
úplněk jsem přežila ve zdraví! to jen pro úvod :))

moje milá váha se vrátila ze záhrobí! včera jsem si KONEČNĚ koupila baterie a už zase pěkně šlape. Takže jsem na ni hned ráno skočila a mile mě překvapila.
64,8 kg
!!!
takže radost no. Moc jsem nějaký úbytek nečekala. Hraju spíš na centimetry poslední dobou (a ty mizí pomaluuu).
do léta však času dost ;)

Dneka jídelníček (zbytek doplním)
Snídaně: celozrnná bulka, kiri, jablečné pyré
Oběd: zapečená brokolice
Svačina: strouhaná mrkev (a asi přihodím pečivo. nemůžu bez něj fungovat :D)
Večeře: ???

Jinak... máte rádi Oreo sušenky? Já je "objevila" nedávno (myšleno tak, že jsem o nich věděla ALE nikdy jsem je předtím nejedla). Můžu se po nich utlouct :D ještěže v obchodech v okolí je neprodávají, takže si je koupím vyjímečně. Mňam obrovská dobrota!!!

Chystám se na nákup podložky na jógu. Podle dosavadního průzkumu ale nevím nevím. Všechny jsou tam strašně drahé!! chápu, že jde o kvalitní podložku, ale šest stovek?? kradu snad? :D Snad se mi podaří něco sehnat, protože bych chtěla začít s tou jógou a pilates naplno a v našem novém domě se zkrátka koberce nevyskytují... :) tak uvidíme.

Úplňkový Detox

7. února 2012 v 17:40 Ostatní
tak tak. Když je dnes ten úplněk, rozhodla jsem se držet půst. Jsem docela překvapená, že jsem to zatím vydržela. Ještě nikdy jsem takhle dlouho bez jídla nebyla. Žaludek se občas přihlásí, ale čekala bych, že to bude horší. Zatím dobrý :) Už se ale těším, až si dám ráno to mango, hrušky a mandarinky k snídani. Už aby to bylo :))

Jaké máte vy zkušenosti (pokud nějaké) s úplňkovým půstem? Podělte se :)